Windows 8 Pro 32/64bit DVD - přenositelná verze

1035

DVD - dodání poštou/osobní odběr (dodávka obsahuje štítek COA a instal. disk)

PŘEPRODEJ - software z druhé ruky (přeprodej počítačového softwaru - použité, časově neomezená, přenositelná licence)


  • Skladem
1 599 Kč
Kategorie: Operační systémy
 

Microsoft vylepšil i to,co už dobře znáte

Plocha,na kterou jste zvyklí - se známými složkami a ikonami - je pořád tady. A nejen to - díky správci úloh a efektivnější práci se soubory je ve skutečnosti lepší než kdy dřív. Na plochu a zpátky na úvodní obrazovku se kdykoli dostanete klepnutím nebo kliknutím.

 

Nastavte si Windows podle svých představ

Fotky,novinky od přátel,oblíbené aplikace a weby - na úvodní obrazovku si můžete dát to nejdůležitější. Zvolte si barvy a uspořádejte si věci tak,jak se vám to líbí. Svoje oblíbené aplikace,weby a osoby přeměníte na dlaždici,kterou můžete zvětšit nebo zmenšit,přesunout a uspořádat tak,jak chcete. Některé dlaždice zobrazují pomocí animací informace,takže si hned všimnete,co je nového. Okamžitě po přihlášení budete mít přehled o aktualizacích stavu,předpovědi počasí a tweetech. Na zamykací obrazovce se zobrazuje prezentace vašich oblíbených fotek. Navíc můžete brát hovory přes Skype a pořizovat fotky předtím,než počítač odemknete. Místo zadávání hesla můžete počítač odemknout tak,že prstem nebo myší nakreslíte tahy na nějaký obrázek. Trojité klepnutí nebo kliknutí na čenich vašeho psa? Obkreslení úsměvu ve tváři vašeho batolete? To už záleží jen na vás.

 

Víc vidět,víc zvládnout

Ve Windows 8.1 můžete pracovat tak,jak vám vyhovuje,a plynule přecházet od jednoho k druhému. Během chatu s přítelem si najděte článek na Wikipedii a podebatujte. Při pilování svého životopisu si pusťte videoklip. Podle toho,jak máte velkou obrazovku,můžete zobrazit až čtyři aplikace najednou.

 

Váš Windows všude,kde ho potřebujete

Když se pomocí účtu Microsoft přihlásíte k libovolnému počítači sWindows 8.1,uvidíte stejné rozložení,aplikace a nastavení.

 

SkyDrive:svoje soubory máte pořád po ruce

SkyDrive je bezplatné online úložiště,které je součástí Windows 8.1. Dokumenty,fotky a jiné soubory můžete automaticky ukládat na SkyDrive,abyste se k nim kdykoli dostali ze všech počítačů nebo zařízení. SkyDrive navíc můžete použít k ochraně svých souborů,kdyby se vám něco stalo s počítačem. SkyDrive se dá použít taky ke sdílení a spolupráci s ostatními a k prohlížení souborů na mobilu nebo na zařízeních bez Windows.

 

Internet Explorer 11:rychlý,plynulý a perfektní pro ovládání dotykem

Internet Explorer 11 je navržený pro dotykové ovládání - má teď větší záložky,jednodušší ovládací prvky a plynule reaguje na gesta. Internet Explorer využívá výkon hardwarové akcelerace,takže se weby načítají rychleji a procházení je plynulejší.

 

Skype:video,hlas a rychlé zprávy

Trvale spuštěná aplikace,díky které můžete zůstat v kontaktu se všemi kontakty snadněji než dřív. Jedna aplikace,která umožňuje videohovory,hlasové hovory a posílání rychlých zpráv. Rychle a snadno zavoláte na libovolné telefonní číslo. Všechny videohovory a hlasové hovory mezi uživateli Skypu jsou zadarmo a zprávy se vám doručují okamžitě bez ohledu na to,co právě děláte. Když si Skype přichytíte doleva nebo doprava,můžete při komunikaci dělat něco jiného nebo sledovat domovskou obrazovku.

 

Upozornění: Přeprodej počítačového softwaru (software z druhé ruky). Jedná se o disky společnosti Dell, dodávka obsahuje disk dvd a štítek COA. Lze použít na jakýkoliv počítač jako čistou (první) instalaci nebo reinstalaci operačního systému. Získáte plnohodnotný produkt za výjimečnou cenu. Zaručujeme bezproblémovou aktivaci produktu. V některých případech bude nutné provést aktivaci po telefonu. Výrobek může mít znaky mírného opotřebení (jedná se o použité zboží), toto však nená vliv na jeho funkci. Prodej tohoto produktu je uskutečňován v souladu se zákony Evropské unie a České republiky. Více informací

 

Obecně
Operační systém: Windows 8 Pro - 32/64 bitů
Jazyková lokalizace: Čeština

Operační systém
Typ licence: 1PC, FPP - přenositelná verze!
Médium: DVD-ROM

Systémové požadavky
Min. typ procesoru:1 GHz
Minimální velikost RAM: 2 GB
Minimální volné místo na pevném disku: 20 GB