O nás

Naše společnost

Firma Softfair s.r.o. byla založena již v roce 2000 s původním názvem Certifis. Společnost se zabývala především certifikačními a softwarovými službami. Později při transformaci společnosti v roce 2011 došlo ke změně názvu a ke změně jejího hlavního zaměření.  V současné době se zabýváme dovozem softwaru ze zahraničí, prodejem softwarových produktů oficiální české distribuce a vývojem vlastních počítačových aplikací. V našem eshopu můžete nakoupit nový i použitý software s možností osobního odběru, dodání poštou nebo doručení elektronicky (licence ESD - dodání ihned po zaplacení na Váš email). Samozřejmostí je vystavení daňového dokladu pro potřeby odpočtu DPH, případně bez DPH pro odběratele v zahraničí (reverse charge).

Dobré jméno je základem úspěchu každé společnosti, proto se vždy snažíme o zodpovědné a vstřícné jednání s našimi zákazníky, prodáváme pouze produkty zakoupené v ČR nebo v EU a naši nabídku upravujeme tak, aby zboží bylo pro kupující k dispozici stále v nejlepších cenových relacích. Při větších odběrech nabízíme zajímavé slevy, pro získání slevy nás prosím kontaktujte.

 

Naše firma je plátcem DPH

 

Vážení zákazníci, přejeme Vám příjemný nákup a spokojenost s našimi produkty.

 

Prodej použitého a nového softwaru maloobchodně a velkoobchodně. 

 

Na veškerý sortiment použitého softwaru poskytujeme záruku 2 roky. Garance se vztahuje na instalaci, aktivaci a funkčnost softwaru.

 

S prodejem použitého softwaru máme zkušenost, nabízíme ho již od roku 2012. Za tuto dobu jsme získali stovky spokojených zákazníků z řad běžných uživatelů i velkých firem.

 

Větším odběratelům poskytneme právní analýzu prodeje použitého softwaru zpracovanou advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský, specializující se mimo jiné na autorské právo.

 

Údaje o zápisu:

Identifikační číslo: 26222281

Daňové identifikační číslo: CZ26222281

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, Husova 15, 60195, oddíl C, vložka 37797

 

Fakturační adresa, sídlo firmy:

Softfair s.r.o.

Potocká 7

Brno 623 00

Emailová adresa: info@softfair.cz 

Telefon: +420 727 947 782

 

Informace o bankovních účtech

Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR:

2100221416 / 2010

 

Banka:

Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1